InwonersOnderzoekTeam onderzoek
Publicatiedatum: 08-07-2021 om 12:16 uur
Laatste update: 29-08-2022 om 10:30 uur

Team onderzoek

Team Onderzoek van de GGD West-Brabant voert onderzoek in de publieke gezondheid uit op hoge kwaliteit. Leer onze teamleden kennen.

Hans Augustijn
Gezondheidsonderzoeker & Kennismakelaar Team Onderzoek
Gemeenten: Bergen op Zoom, Moerdijk, Steenbergen & Woensdrecht
Regionaal Epidemiologisch Consulent voor Zeeland en Noord-Brabant
Procesleider Gezondheidsonderzoek bij Rampen
☎ 06 532 339 35
h.augustijn@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
Monique de Beer
Gezondheidsonderzoeker Team Onderzoek
Focusgebied: jeugd, monitoring, Brabantscan
☎ 06 200 553 92
m.beer@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag, dinsdagochtend en donderdag
Marijke von Bergh
Gezondheidsonderzoeker & Kennismakelaar Team Onderzoek
Gemeente: Altena
☎ 06 580 844 99
m.bergh@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag t/m donderdag (vrijdag)
Nathalie Daalder
Gezondheidsonderzoeker & Kennismakelaar Team Onderzoek
Focusgebied: corona
☎ 06 580 844 10
n.daalder@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdagochtend
Maiju Jongeneel
Gezondheidsonderzoeker Team Onderzoek
Focusgebieden: kwetsbare groepen
☎ 06 127 955 83
m.jongeneel@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: dinsdag, woensdagochtend en donderdag
Ike Kroesbergen
Gezondheidsonderzoeker Team Onderzoek
Focusgebieden: veiligheidsmonitoring, leefomgeving, databronnen
☎ 06 515 186 28
i.kroesbergen@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
Caroline Kruyt
Gezondheidsonderzoeker & Kennismakelaar Team Onderzoek
Gemeente: Drimmelen, Geertruidenberg & Oosterhout
Focusgebied: sociaal domein
☎ 06 580 845 20
c.kruyt@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdagochtend, donderdag
Sandra Kuiper
Gezondheidsonderzoeker & Kennismakelaar Team Onderzoek
Gemeente: regio West-Brabant
Focusgebieden: cultuur en gezondheid, jeugd, ouderen, eenzaamheid, dementie, innovaties
☎ 06 129 195 90
s.kuiper@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdagochtend
Manon Leemans
Gezondheidsonderzoeker & Kennismakelaar Team Onderzoek
Gemeente: Roosendaal, Rucphen en Zundert
☎ 06 525 389 01
m.leemans@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag t/m donderdag, vrijdag (oneven weken)
Linda van Loon
Gezondheidsonderzoeker & Kennismakelaar Team Onderzoek
Gemeente: Etten-Leur, Halderberge & Breda (reserve)
Focusgebied: monitoring, panelonderzoek, Brabantse Omgevingsscan, jeugd
☎ 06 580 845 21
l.loon@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
Dymphie Mioch
Gezondheidsonderzoeker Team Onderzoek
Focusgebieden: monitoring, corona
☎ 06 515 438 87
d.mioch@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag (oneven weken) en vrijdag
Lieke Raaijmakers
Gezondheidsonderzoeker & Kennismakelaar Team Onderzoek
Gemeenten: Alphen-Chaam, Baarle-Nassau & Breda
Focusgebieden: jeugd, kwetsbare groepen, monitoring, corona
☎ 06 536 556 57
l.raaijmakers@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag t/m woensdag, donderdag (even weken), vrijdag (oneven weken)
Leonard Vanbrabant
Gezondheidsonderzoeker Team Onderzoek
Focusgebieden: data science
☎ 06 305 040 87
l.vanbrabant@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
Karin de Vries
Onderzoeksassistent Team Onderzoek
Focusgebied: Onderzoekondersteuning, lay-out kennisproducten, Brabantscan, Enalyzer
☎ 06 122 469 86
k.vries@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag t/m donderdag
Jylke Koers
Gezondheidsonderzoeker Team Onderzoek
Focusgebied: monitoring
☎ 06 434 124 79
j.koers@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag en donderdag
Marloes Doeswijk
Gezondheidsonderzoeker Team Onderzoek
Focusgebied: monitoring
☎ 06 434 124 29
m.doeswijk@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: dinsdag en woensdag