Overslaan en naar de inhoud gaan
InwonersOnderzoekTeam onderzoek

Team onderzoek

Team Onderzoek van de GGD West-Brabant voert onderzoek in de publieke gezondheid uit op hoge kwaliteit. Leer onze teamleden kennen.

Hans Augustijn
Gezondheidsonderzoeker & Kennismakelaar Team Onderzoek
Gemeenten: Bergen op Zoom, Moerdijk, Steenbergen & Woensdrecht
Regionaal Epidemiologisch Consulent voor Zeeland en Noord-Brabant
Procesleider Gezondheidsonderzoek bij Rampen
☎ 06 532 339 35
h.augustijn@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
Monique de Beer
Gezondheidsonderzoeker Team Onderzoek
Focusgebied: Brabantscan, Brabantse Omgevingsscan (BrOs) en monitoring
☎ 06 200 553 92
m.beer@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag, dinsdagochtend en donderdag
Marijke von Bergh
Gezondheidsonderzoeker & Kennismakelaar Team Onderzoek
Gemeente: Altena, Baarle-Nassau en Alphen-Chaam
Focusgebied: monitoring
☎ 06 580 844 99
m.bergh@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag t/m donderdag (vrijdag)
Samra Hussain Samra Hussain
Gezondheidsonderzoeker Team Onderzoek
Focusgebied:
☎ 06 396 006 76
s.hussain@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag t/m vrijdagochtend
Ike Kroesbergen
Gezondheidsonderzoeker Team Onderzoek
Focusgebieden: veiligheidsmonitoring, leefomgeving, databronnen
☎ 06 515 186 28
i.kroesbergen@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
Caroline Kruyt
Gezondheidsonderzoeker & Kennismakelaar Team Onderzoek
Gemeente: Drimmelen, Geertruidenberg & Oosterhout
Focusgebied: sociaal domein
☎ 06 580 845 20
c.kruyt@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdagochtend, donderdag
Sandra Kuiper
Gezondheidsonderzoeker & Kennismakelaar Team Onderzoek
Gemeente: regio West-Brabant
Focusgebieden: cultuur en gezondheid, jeugd, ouderen, eenzaamheid, dementie, innovaties
☎ 06 129 195 90
s.kuiper@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdagochtend
Manon Leemans
Gezondheidsonderzoeker & Kennismakelaar Team Onderzoek
Gemeente: Roosendaal, Rucphen en Zundert
Focusgebied: corona, monitoring
☎ 06 525 389 01
m.leemans@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag t/m donderdag, vrijdag (oneven weken)
Dymphie Mioch
Gezondheidsonderzoeker Team Onderzoek
Focusgebieden: monitoring, corona
☎ 06 515 438 87
d.mioch@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag (oneven weken) en vrijdag
Lieke Raaijmakers Lieke Raaijmakers
Gezondheidsonderzoeker & Kennismakelaar Team Onderzoek
Gemeenten: Breda
Focusgebieden: infectieziekten, jeugd, kwetsbare groepen, monitoring
☎ 06 536 556 57
l.raaijmakers@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag t/m woensdag, donderdag (even weken), vrijdag (oneven weken)
Suzan Robroek

Suzan Robroek
Gezondheidsonderzoeker Team Onderzoek
Focusgebied: kwetsbare groepen, gelijke gezondheidskansen, monitoring
☎ 06 398 079 43
s.robroek@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
Marjolein Stoopendaal
Marjolein Stoopendaal
Epidemioloog & Gezondheidsonderzoeker Team Onderzoek
Gemeenten: Etten-Leur & Halderberge
Focusgebied: monitoring, panelonderzoek, infectieziekten
☎ 06 580 548 14
m.stoopendaal@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag t/m vrijdagochtend
Leonard Vanbrabant
Gezondheidsonderzoeker Team Onderzoek
Focusgebied: data science
☎ 06 305 040 87
l.vanbrabant@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
Jet van Veldhuizen
Jet van Veldhuizen
Gezondheidsonderzoeker Team Onderzoek & Team Infectieziektebestrijding
Focusgebied: surveillance, monitoring, infectieziekten
☎ 06 345 942 57
j.veldhuizen@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag t/m donderdag
Karin de Vries
Onderzoeksassistent Team Onderzoek
Focusgebied: Onderzoekondersteuning, lay-out kennisproducten, Brabantscan, Enalyzer, panelonderzoek
☎ 06 122 469 86
k.vries@ggdwestbrabant.nl
Werkdagen: maandag t/m donderdag