Naar hoofdinhoud
Code rood. Heb je een afspraak bij ons? Zonder tegenbericht gaat je afspraak door. Geef het aan ons door als je liever de afspraak wilt verzetten.

Publicatiedatum: 10-12-2025 om 09:44 uur

Laatste update: 15-12-2025 om 15:54 uur

Najaarsronde coronaprik 2025 afgelopen

Vrijdag 5 december is de najaarsronde voor de coronaprik afgelopen. De coronapriklocaties zijn nu gesloten. De coronaprik is in 2026 alleen beschikbaar voor mensen met een verhoogd medisch risico die een doorverwijzing van hun arts hebben.

Coronaprik in 2026

Heb je een verwijzing van een behandelend arts? Dan kun je het hele jaar door de coronaprik halen. Wil je een afspraak maken, verzetten of afzeggen? Bel dan naar 0800 7070 van maandag t/m vrijdag van 8:30 – 17:00.

Najaar 2025

De coronaprik was dit najaar beschikbaar voor mensen die een hoger risico lopen om ernstig ziek te worden door corona, zorgmedewerkers die direct contact hebben met kwetsbare patiënten. De coronaprik draagt bij aan de bescherming tegen ernstige ziekte door corona.

Lees deze informatie als je vragen hebt over corona of bel met Rijksoverheid via 1400.

Deel het artikel

Gerelateerd nieuws