Centrum voor Seksuele Gezondheid van GGD West-Brabant ondersteunt zorgprofessionals bij vragen uit de praktijk. Huisartsen, artsen, hulpverleners en coaches kunnen bij ons terecht voor overleg en advies over seksuele gezondheid, zoals soa’s, PrEP, seksaccidenten en ongeplande zwangerschap bij cliënten. Ook bieden wij ondersteuning bij de zorg voor slachtoffers van seksueel geweld.
Wie komen in aanmerking voor een soa-test bij de GGD?
Jongeren onder de 25 jaar
Mannen die seks hebben met mannen
Sekswerkers
Cliënten afkomstig zijn uit een soa endemisch land
Cliënten met soa-klachten of die zijn gewaarschuwd voor een soa
Helaas hebben wij niet voldoende plaatsen om iedereen een plek op ons spreekuur aan te bieden. Wanneer er geen plek is verwijzen we cliënten naar hun huisarts of een online test mogelijkheid.
Intercollegiaal overleg
Je kan met ons overleggen SOA’s, PrEP, seksaccidenten, besluitvormingsgesprekken bij ongeplande zwangerschappen en voor advies rondom slachtoffers van seksueel geweld. Wij zijn voor intercollegiaal overleg op werkdagen van 8.30 tot 17.00 uur bereikbaar op 085 078 5940.